| ForeignO a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un microfon pentru mine (nu profesional, pentru uz casnic, ca sa spun asa) cu tot cu suport. Am nevoie de boxe? As vrea ceva care sa se poata conecta la pc/laptop sau combina...(Daca se poate. Se poatE?)Ceva ieftin oricum, fiindca ma uitam pe diferrite siteuri si sunt extrem de scumpe... (4-5-6 milioane)Ce spuneti? Ce-mi puteti recomanta? Cam cat ar costa?

Chestia e ca nu rprea stiu multe in domeniul asta...

Multumeschappy

2 răspunsuri:
| EmotionalKoma a răspuns:

Eu am unul care a fost sub 20 lei sigur, dar nu mai stiu pretul exact.are si suport, nu e el ca alea scumpe dar merge, se conecteaza la pc si la laptop...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea Mai Noua Muzica Aici : http://muzicanoua.me/