| AvalohAlyn a întrebat:

Asculta cineva pe One Direction? Cine a plecat din trupa si de ce? Si cum ii cheama pe acesti baieti si cati ani au? Ce melodie de-a lor va place? Canta foarte bine tipii.Sunt baiat (nu prea asculta baietii trupa nu? Eu sunt o exceptie si imi plac cum canta.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zayn Malik
A vrut sa aiba mai mult timp de viata personala, si'a cerut scuze fanilor, nu s'au certat, si a zis ca cei 5 vor fi prieteni pe viata.

Harry Styles

Născut: 1 februarie 1994 (vârsta 21), Redditch, Regatul Unit al Marii Britanii și al Irlandei de Nord

Niall Horan

Născut: 13 septembrie 1993 (vârsta 21), Mullingar, Irlanda

Louis Tomlinson

Născut: 24 decembrie 1991 (vârsta 23), Doncaster, Regatul Unit al Marii Britanii și al Irlandei de Nord

Liam Payne

Născut: 29 august 1993 (vârsta 21), Wolverhampton, Regatul Unit al Marii Britanii și al Irlandei de Nord

Zayn Malik

Născut: 12 ianuarie 1993 (vârsta 22), Bradford, Regatul Unit al Marii Britanii și al Irlandei de Nord

Da, imi plac cum canta.

Melodia preferata este : One day or another

Imi placea de Zayn cel mai mult.
Imi plac toti in afara de Harry X__X

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, nu prea asculta baietii trupa, considera ca este fagg music X__X

| AvalohAlyn explică (pentru anonim_4396):

Merci mult de informatii.

De ce nu iti place de Harry Styles?laughingE de o varsta cu minelaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Cu placere, daca, cautai, gaseai pe pagina lor officiala de facebook tot big grin
Nu stiu, nu il suport X___X, toate il plac, eu NU X__X
Tu nu mi'ai raspuns la mesaj thinking ---Unde stai?

| AvalohAlyn explică (pentru anonim_4396):

In Galati.Cam departe nu?laughing

| Mwha a răspuns (pentru anonim_4396):

Se scrie imi placE, fetelor, nu m-am putut abţine... doamne

| anonim_4396 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

rolling on the floor
Moldovian laughing
Cunosc aici doua persoane din Galati, singurii pe care ii inteleg cand vorbesc
Ca mai cunosc unii din Piatra Neamt, parca vorbesc alta limba laughing
Bunicul a fost moldovean big grin
Cum ziceai tu cam stranii povestile noastre (=_=)
Ei bine, nu chiar asa departe.thinking laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mwha):

?¿¿¿¿¿¿¿¿¿

| Mwha a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai scris: imi plac cum canta. Si se scrie îmi place cum canta...

| AvalohAlyn explică (pentru anonim_4396):

Cine? Pe cine cunosti de pe TPU din Galati?:O Vreau si eu sa stiulaughing

Dalaughing Aia din Pietricica si Suceava vorbesc fain tare...deabia ii intelegilaughingDar is draguti cum vorbesclaughing

Eu, fiind moldovean, in loc de ''ce'' zic ''ci''.In loc de bine zic binilaughing Etc

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mwha):

Da'ma in judecata X__X

| Mwha a răspuns (pentru anonim_4396):

Am uitat ca vorbesc cu "n00bi". scuzele mele

| anonim_4396 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

laughing X__X
Nu, nu pe TPU. Am doua cunostinte aici in España 2 frati(fata si baiat), ii cunosc ....si cand ne intalnim (nu de vreo 3 luni) cum ti'am spus...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mwha):

rolling on the floor Tnx love struck...Scuze acceptate!

| AvalohAlyn explică (pentru anonim_4396):

Aha.

Eu pliec la somn.Nuapte buna
laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Ok. Noapte buna laughing

| AvalohAlyn explică (pentru anonim_4396):

Sper sa nu il visez pe ala din avatarul tau.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

No man, keep calm. He is just The Stranger (The Purge:Anarchy)