| Adicteddd a întrebat:

Ati fi de acord daca ar scoate manelele de pe piata muzicala?

Răspuns Câştigător
| NuclearAssault a răspuns:

Pentru mine manelele nu sunt pe piata muzicala, manelistii sunt niste ciori care scot niste CD-uri pe care ei le scot pe piata si noi le cumparam pentru reflectorizante si pentru freesby, pentru mine ar fi bine sa scrie pe ele "atentie! continut asurzitor" Va multumesc ca ati citit acest raspuns!

9 răspunsuri:
| monikaaaaaaaaa a răspuns:

Daa!love struck

| Needle a răspuns:

DAAA cu siguranta DA laughing pentru mine e o crima sa asculti manele laughing glm tongue
dar tot nu imi plac

| Mirruna a răspuns:

Teoretic NU. de ce? pentru ca imi place sa rad.

practicic absolut. mai absolut ca vodka!

| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

Cred ca as fi prima care le-ar interzice prin lege! hihihi

| Mark_3488 a răspuns:

Io as fi de acord ca sa nu fie deloc manelele straight face

| coolboy_1648 a răspuns:

Nu doar de acord, ci si foarte multumit big grin

| Adicteddd explică:

Eu urasc manelele dac te uiti la tv vezi nu mai manelisti asa ca nu mai ma uitlaughingsi au si niste nume de te apuca rasu cand aud un nume rad si nu ma mai opresc(rad de prostia unora) si mersi pentru parerile voastre

| AdkVodka a răspuns:

Da !

| PurpleHeart a răspuns:

Eu nu sunt o fana o manelelor deci cam da! Tu ce crezi?