| KatVonB a întrebat:

Bill Kaulitz sau Adam Lambert? De ce?happy

50 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Adam lambert! cu siguranta! hes so cute!

| LostInDreams a răspuns:

Asta am intrebat si eu odata si am avut pareri impartite. Poti sa intrii si tu la mine sa imi dai parerea ta.Eu il aleg pe bill kaulitz, mi-a placut si imi place de foarte mult timp.Adam e grozav, insa stiu mult mai mult despre bill si muzica lui ma atinge mai mult ca a lui adam.Nu as putea sa spun ca il aleg pe adam in locul lui bill nici pentru cateva zeci de milioanelaughing. Bill Kaulitz-clar, este dulce, simpatic, are un zambet linistitor, iar cand ascult melodiile lui parca timpul sta in loc.Bill Kaulitz! App, ma cam enerveaza opiniile astea cu gay si hetero si mai stiu eu ce, lumea sa vorbeasca dupa ce cunoaste, parerea meahappy

| Derye a răspuns:

Adam Lambert CLAR. Chiar daca el e gay, mai bine gay decat hetero cu fata de femeie, sincer bil are trasaturi faciale asemanatoare cu ale unei femei. No offence.
Adam Lambert s-a promovat singur, a invatat din greseli (cel putin asa zicea la American Idol) and stuff.
In plus, despre el circula un zvon cum ca ar putea canta ORICE gen de muzica de la metal la opera cu mare usurinta.

Kara DioGuardi, parca a zis despre el: "Atingi note care eu nici nu stiam ca exista"

Kim Kardashian, crede ca nu Kris Allen trebuia sa castige ci Adam Lambert, si, citez: "Preferatul meu era Adam Lambert. Nu ma intelegeti gresit, Kris Allen este talentat, dar Adam a fost pur si simplu genial! Cred ca Adam va avea o cariera de mare succes".

Oricum, la tema Michael Jackson cand Adam a cantat Black or White a ridicat sala in picioare, toti il ovationau la sfarsit, era pur si simplu o atmosfera de concert.
Desigur, are si el o oarecare experienta, dar se vede ca iubeste scena.

Whataya want from me E GENIALA am ascultat'o saptamani la rand si inca o stiu pe din afara, si If I had you la fel, dar videclip-ul mi se pare prea punkie.

Atat am avut de spus.
Norocwinking

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Bill! nu pentru ca Adam e gay.eu nu am nici macar o problema cu cei care sunt gay. daca asta vor asta fac! Dar il aleg pe BILL pentru ca este original si Adam este doar o copie cam nereusita! Bill are voce, este frumos, sensibil, simpatic, adorabil:X:X::XX:

| βÚβÚ a răspuns:

Adam Lambert, of course!

Cum l`am vazut m`am indragostit de vocea si aspectul lui.Il mai plac si din alte motive, cum ca ar fi gay.Ma surprins mult curajul lui de a recunoaste ^^

| Rockingblack a răspuns:

Bill kaulitz pentru ca adam lambert e un gay prostovan ca gutza si il urask si bill e fratele meu deci d'aia

| traficanta a răspuns:

Bill ca e mai buun :X day dreaming Pe de alta parte Adam e gay, deci. imi place de amandoi, canta foarte bine, dar eu ti-am spus ce am ales happy

| KeepCalm a răspuns:

BiLL. -> Avea succes molipsitor la vremea sa.

| DyaElla a răspuns:

Nu stiu dc i-ai bagat pe aman2 in aceeashi categorie.
Adam lambert e o persoana 100% diferita de Bill...
Infine
Alegerea mea e Bill pentru ca are un stil aparte, unic si minunat

| ^__^S.y.m.o.^__^ a răspuns:

Cu siguranta Bill Kaulitz. E unul dintre putinii cantareti care stie intr-adevar ce vrea si muzica lui exprima intr-adevar ceva.IN-afara de asta cred ca e sensibil, dragut si amuzant si isi croieste singur hainele! Cei care sunt in necunostinta de cauza ar trebui sa se informeze si apoi sa deschida gura.Nu vreau sa-l jignesc pe Adam Lambert, dar melodiile lui sunt atat de simple si comune ca daca nu era gay nu ar fi iesit cu nimic in evidenta...

| (¯`·._.·[ Bella ]·._.·´¯) a răspuns:

Bill Kaulitz

Bill stie sa cante foarte bine. happy + ca ador trupa TH

| Ralu_6779 a răspuns:

Adam Lambert cu singuranta:D
Pacat ca e gay dar arata bine la 28 de ani :))
Si e asaaaa de draguutzzzzzzzzzzz :*:*:*

http://i785.photobucket.com/......bert12.jpg

http://theadamlambertconnection.com/......t_blog.jpg

Super draguta tipu :))

| Cereala a răspuns:

Hmmmm nu cred ca un motiv petru care l-as alege pe bill este faptul ca adam e gay pentru ca nu conteza dar eu l-as alege pe bill cred ca are o voce mult mai buna :X:X:X...parerea mea whistling.

| selly000 a răspuns:

Cum puteti spune ca Bill Kaulitz e mai dragut ca Adam Lambert? Asta e cea mai mare prostie pe care am auzit-o vreodata! Voi nu vedeti ce fata are Bill ala? Habar nu aveti ce e frumos, pe bune acum! Adam Lambert este de 1000000 de ori mai bun si mai frumos ca Bill! Si mie nu mi se pare ca Adam il copiaza! Eu nu vad nicio asemanare intre cei doi! Stilurile lor sunt complet diferite! Deci sa va intre bine in cap:Adam Lambert nu merita sa fie comparat cu handicapatul ala de Bill!

| alexu_1758 a răspuns:

Bill kaulitz:X
pentru ca e mai dragut
nu e gay
si nu prea ascult adam lambert

| EnjoiProSkater a răspuns:

Nu ca zic ca Adam ie day dar nu-mi place cum canta a fost bun pe vremea lui si am vazut un coment ca Bill iera bun pe vremea lui are 21 de ani uitati-va http://en.wikipedia.org/wiki/Bill_Kaulitz.

| CorinaaM a răspuns:

Adam LAmbert clar :X:X:X:X

| BugsBunny_3789 a răspuns:

Depinde care e mai bun la pat.

| deutza00 a răspuns:

Bill

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place mai mult Bill Kaulitzhappy.
pentru ca are mai mult stil
si canta mai binebatting eyelashes.
parerea meahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta`i usoara. Adam Lambert! de ce? pentru simplul fapt ca e mai bun ( si mai dragut) parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bill Kaulitz Normal! Pt ca e dragut, frumos, simpatic, atractiv, inteligent, vesel si are o voce minunata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bill Kaulitz normal!
prostu' ala de Adam il copiaza mereu x( fmm
+ ca Adam e homosexual si TRAVESTIT!straight face dooh!
si mai zice ca il place p Bill
pai Bill in primul rand nu e homolaughing dooh!
m enerveaza ADAM asta fmm x( de gay! angry

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una il vreau pe bill e mult mai normal si cu mintea dreapta nu in colturi ca adam e nebun nu e normal se imbrsca in femie pai...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bill Kaulitz, de ce? Pentru ca e mai realist, bun, simpatik, sufletist, sensibil, tare, cu un caracter grozav, un zambet de nedescris si multe alte calitati pe care Adam nu le are.Cum sa mai zis e o copie nereusita, desi are si el o voce frumoasa nu vreau sal jignesc dar asta e adevarul, celor care le place Adam, bravo lor da... Eu una zic ca BIll e mult mai bun in ceea ce face si cu o vechime in cariera lui si acum apare si Adam una doua ca a pus ochi pe Bill ca e gay si alte chesti si vrea sa iasa in evidenta pai...SORRY ADAM DA BILL E MULT MAI BUN

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoi sunt tari.canta minunat... dar adam il cam plagiaza p bill

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adam lambert pentru ca are o voce uimitoare, cum nu am mai auzit in viata mea big grinbig grin...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta Adam, ce conteaza ca e gay? asa a fost sa fie.In plus pe net se zice cum ca Adam l-ar copia pe Bill, deci daca il copiaza pe Bill inseamna ca si Bill e gay big grin parerea mea! o avea Bill voce frumoasa dar nu cred ca e in stare sa cante mai multe genuri de muzica cum face Adam.Acum parerea mea despre Bill: 1.arata ca o fata virgina 2. atunci cand e pe scena parca e o balena ranita(sincer vocea lui Adam suna mai bine live) 3. e atat de slab ca atunci cand bate vantul trebuie sa aiba pietre in buzunar ca sa nu zboare de la pamant big grin Deci dragilor ADAM fara niciun dubiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai. daca stau sa ma gandesc cred ca amandoi. dar cel mai mult la-s prefera pe bill.