| dany_3860 a întrebat:

Buna am 12 ani si plac o fata de la mine din clasa care stie ca o plac. Vreau sa ma bag cu ea dar nu stiu cum sai zic cas cam timid. O cheama florica elena larisa si as face orce sa ma placa si sa ma bag cu ea. Cine imi zice si mie plz. id de mes al meu este daniel_danutz_daniel. plz cautati-ma

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| noname_1116 a răspuns:

Pacaleala de 1 aprilie nu?

Buna, Buna asta mah laughing)

| vortex12 a răspuns:

Categoria muzicabig grin
Daca faceai in rime poate...

| Te besk a răspuns:

Unde sa te bagi cu eathinking Scz stiu unde te referihee hee. Dar sa stii ca este cam greu sa ajungi in gaura aia mica inapoiconfused. Scuze glumeam, las-o balta:-p

| Adwtsax a răspuns:

[AndreeaRullz el te a rugat sa il ajuti, nu sa il critici, penibil.]
Hei, uite, ce zici sa vorbesti cu ea, sa o inviti in parc la o inghetata ceva si sa vezi daca si ea te place, daca ar putea fii o posibila prietena, dupa toate astea ai putea sa ii spui ca o placi, daca nu isi va da ea seama. multa bafta.

| Mi$tiK a răspuns:

@andreearullz are 12 copilu, ce vrei? Dany eu zic sa ii cumperi bobonele, sa o ajuti cu ghiozdanul.etc etc.Bafta Puiuc!

| DeeDee28 a răspuns:

Eu am sa iti dau sfaturi... dar tu explica-mi intai exprezia "sa ma bag cu ea" laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba naiba! sa te bagi cu ea? ce vrea sa insemne asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@AndreeaRullz, da mai, e plina lumea de inculti. Cum sa-ti spun... si tu faci parte din ei. Il corectezi pe saracul copil si gresesti la fel in urmatoarea propozitie?hee hee

| georgiana_5779 a răspuns:

Si daca are 12 ani ce? inseamna ca trebuie sa ii cumpere "bobonele"?! ce rai sunteti... acesta e un site prin care primesti ajutor! eu cred ca ar trebui sa te comporti frumos cu ea, adica sa o ajuti, sa o aperi, si sa nu iti schimbi comportamentul atunci cand sunt prietenii tai. Vei face oarere proasta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fi tu insati, si crede-ma ca e mai bine decat sa te prefaci. Dupa ce ai incercat sa imi scrii.
klara_laila