| scully a întrebat:

Am auzit ca Slash vrea sa se intoarca in Guns N' Roses. E adevarat?
fundita tongue

Răspuns Câştigător
| LadyInBlack a răspuns:

Din cate stiu eu Guns'N'Roses s-a dus. straight face Trist, dar adevarat. La cum se inteleg membrii trupei unii cu altii, in special Axl Rose cu Slash...nu cred ca va mai exista vreodata GN'R.Parerea mea este ca s-a destramat o formatie de mare tinuta interpretativa, greu de egalat si de care isi vor aminti cu siguranta multe generatii de-acum incolo. Slash are deja o cariera solo si din interviurile date o duce bine, avand succes.

1 răspuns:
| Radioactive a răspuns:

Si eu am auzit, dar cu muuulta vreme in urma...acum nu stiu cat de adevarat e. Sa asteptam, dar mie una chiar mi-ar fi placut sa se intoarca la GnR.