| dan1998 a întrebat:

Buna,am creeat un videoclip cu poze si as vrea sa il postez pe youtube,videoclipul fiind cu poze as vrea sa adaug niste melodii ca sa nu fie prea plictisitor, ce as vrea sa stiu este ce melodii ar trebui sa folosesc asa incat sa nu incalc dreptul de autor sau unde as putea sa le gasesc?

Răspuns Câştigător
| Iwao a răspuns:

Iti poti alege ce piese doresti (la cate minute are clipul) editand-ul pe youtube sau descarca piese oferite gratis, fara a mai primi notificari.
http://youtu.be/-pDrVOTDZ0E

1 răspuns:
| ValentinBugeac a răspuns:

Android Porn