| AndreeaM1 a întrebat:

Am si eu o problema...Am pus un videoclip pe youtube cu mai multe melodii,dar nu se aude muzica din cauza unei reclamatii "Dreptul de autor". As putea sa tai partea aia din youtube sau pot face ceva sa se auda? sad
Heeeelp, urgent!
Funda...

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

NU! Nu poti face nimic doar sa-l refaci in pc si sa-l pui din nou! Succes!

| AndreeaM1 explică (pentru lpavel):

Daca l-am facut cu Movie Maker si nu l-am salvat, il pot regasi? puppy dog eyes

| lpavel a răspuns (pentru AndreeaM1):

NU! Dar il descarci de pe youtube contul tau il refaci si-l pui inapoi! Il poti descarca cu : Freemake Video Downloader!
Dai copy pe link si paste in Freemake si se descarca! Succes!

7 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Nu mai poti face nimic.
Trebuie facut din nou in Pc. happy

| AndreeaM1 explică (pentru kar1GaNNN):

Multumesc... happy

| kar1GaNNN a răspuns (pentru AndreeaM1):

Cu placere happy

| thebest7ionut7 a răspuns:

Scoate-o,modific-o si apoi incarc-o, darfa asta cat mai repede pentru anul intampina cat mai multte reclamatii..Succes.FUNDA?

| AndreeaM1 explică (pentru thebest7ionut7):

Nu o pot modifica, deoarece e salvat cu Media Player, nu cu Movie Maker...In Movie Maker nu s-a salvat...