| 1234cod a întrebat:

Am nevoie urgenta de ajutor! S-a întâmplat un accident și am dat cu solvent pe chitara și acum are niste urme care nu mai dispar! Cum scap de ele?

Răspuns Câştigător
| Demidol a răspuns:

Cu solventul, ai sters vopseaua/lacul. Du-o la un specialist sa ti-o lacuiasca. Tu poti face mai rau.

| 1234cod explică (pentru Demidol):

Nu am sters-o a dat unul dintre părinți mei cu un sprei de camera și a ajuns pe chitara! Și am urmele astea

| Demidol a răspuns (pentru 1234cod):

Nu am spus ca ai sters-o intentionat. Asta a fost efectul solventului.