| alina6344 a întrebat:

Funda+vot!:X
Cum scap urgent de cosuurii?crying

Am nevoie Urgenta de ceva remedii.

Multumesc:*

6 răspunsuri:
| SummerR a răspuns:

Zineryt e cel mai bun remediu. Poti incerca si cu un corector care sa le usuce gen : http://ro.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=21351 sau poti sa iti pui o masca cu aspirina : http://danasota.com/masca-cu-aspirina/. Sper ca te-am ajutat!

| ĎĮĐĬ a răspuns:

Ceai de musetel. Eu asa am scapat. Succes. Funda?

| w3xuLik a răspuns:

Draga Diana, cea mai buna solutie sa scapi cosuri este aceea de a le usca.O modalitate la indemana fara sa dai banii pe toate solutiile vietii este de a aplica pasta de dinti pe cosuri (nu glumesc!) o lasi 10-15 minute. Dupa aceea te speli pe fata cu sapun si apa calduta si aplici pudra de talc (se gaseste la farmacie cea mai buna e de la johnson baby ) Asta te va feri de transpiratie si de infectarea cosurilorwinking

| elyfel a răspuns (pentru w3xuLik):

Chiar merge w3xuLik?

| andre8 a răspuns:

Zineryt e cel mai buuun o sa-l recomand la toata lumea daca nu-l aveam nu stiu ce ma faceam aveam fata plina acum mai am unu 2 cateodata fuunda?/?

| OanaOana2000 a răspuns:

Iti recomand zineryt! E ffffff bun, Intro zi dirigu nea spus ca o sa avem inspeesctie si eu era plina de cosuri stanga dreapsta numai cosuri si atunci s-a dus mami la farmacie si mi-a luat zinerytul si in doua zile trei aratam superb