| elll a întrebat:

Am nevoie urgenta de ajutor, mi-am luat zineryt si nu stiu cum sa prepar crema, am solvant, solvent si un capacel, am pus solutia in capacel si putin praf deasupra, solutia trebuie sa devina ca o crema sau lichida? va rog ajutati-ma si spuneti-mi ce efect arebig grin Dau funda; x

Răspuns Câştigător
| Mayyaa a răspuns:

Nu exista Zineryt crema. la începutul tratamentului, lichidul dintr-un flacon se toarna în celalalt flacon în care se gaseste pudra; apoi se monteaza dopul cu applicator si se agita flaconul bine pâna când Zineryt-ul pudra este Instructiunile detaliate pentru preparare sunt incluse în pachet…Flaconul cu solutia preparata contine 30 mL Zineryt, suficient pentru aproximativ o luna de tratament...pentru administrarea Zineryt-ului, capacul protector al aplicatorului trebuie îndepartat si dupa întrebuintare însurubat la loc (vezi Mod de administrare).