| AlexTwice a întrebat:

Buna, am o intrebare, la 19 ani vreau sa am o trupă de 9 baieti ( POP Sau K-pop ) ce trebuie sa fac ca sa imi fac trupa? Unde trebuie sa ma duc sau ce sa fac? ( Sunt băiat). Nu faceti mistouri ca eu o iau serios.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu era vorba de infleuntat cu ceva varsta ta, ci de timpul care ti-a ramas, sa aduni (formezi) o asemena trupa!

De altfel este de foarte simplu!
Posteaza cererea ta pe FB sau Instagram si pune acolo ce trebuie sa stie fiecare (sa danseze, cante samd), daca vrea sa intre in trupa ta.
Fixeaza o data, ca ei sa vina la selectie samd.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Acum cati anisori ai?

| AlexTwice explică (pentru Violleta2022):

17.....si nu infulenta

| Violleta2022 a răspuns (pentru AlexTwice):

Nu era vorba de infleuntat cu ceva varsta ta, ci de timpul care ti-a ramas, sa aduni (formezi) o asemena trupa!

De altfel este de foarte simplu!
Posteaza cererea ta pe FB sau Instagram si pune acolo ce trebuie sa stie fiecare (sa danseze, cante samd), daca vrea sa intre in trupa ta.
Fixeaza o data, ca ei sa vina la selectie samd.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să faci pop.
Să nu te duci nicăieri.
Pe un site de anunțuri, dă anunț.

| RazvanDumitru2133 a răspuns:

Aș vrea eu! Mă pricep la versuri!