| Lorena_Lorena_1997 a întrebat:

am si eu o intrebare..de ce acum nu mai merge sa descarc muzica din aplicatii pe iphone si merge sa le ascult doar cu net?
Inainte am avut o aplicatie numita Tubify si mergea sa descarc si sa ascult muzica si fara net iar acum nu mai merge..cum pot sa descarc muzica fara sa conectez telefonul la laptop?
Puteti sa ma ajutati? Va rog mult! DAU FUNDITA!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zonga.ro the best ever, doar ca platesti.

| Lorena_Lorena_1997 explică (pentru anonim_4396):

Nu vreau sa platesc. vreau sa descarc melodii si sa-mi ramana in telefon, sa le pot asculta si fara net.