| ciytxtdduchvyiy999 a întrebat:

As dori sa îmi cumpăr ukulele însă nu știu de pe ce site sa dau comanda. Dacă si-a cumpărat cineva sa îmi spuneți și mie va rog site-ul și detalii despre comanda, în cât timp sosește etc. Va mulțumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te pot ajuta cu sugestii dacă îmi spui pentru ce nivel muzical ai nevoie. Eu cumpăr des de la McMusic și de la Guitar Shop. Sunt și alte site-uri cu instrumente mai ieftine dacă vrei să faci muzică la nivel amator. Orice comandă vine în maxim 48 de ore. Cel mai bine ar fi să mergi în magazin pentru alegerea unui instrument nou.

| ciytxtdduchvyiy999 explică (pentru anonim_4396):

Mulțumesc frumos pentru sfat!?

1 răspuns: