| anonim_4396 a întrebat:

- bună, ce părere aveți despre Delia Matache? de ce vă place de ea, etc. DAU FUNDĂ pentru cel mai frumos răspuns.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am o parere foarte buna, mi se pare o femeie implinita, cu o cariera de invidiat, frumoasa si un pic crazy.

11 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Partea buna e ca in gunoaiele ei (ce unii ca tine le numesc melodii) macar reuseste sa fredoneze ceva, ca alti "artisti" nici de asta nu sunt in stare.
Nu-mi pasa de funda ta, n-o sa mint sa spun ca-mi place de ea pentru un nimic.
Daca nu-ti convin parerile noastre nu le mai cere.

| Stefanyax0 a răspuns (pentru CautNume):

Ce dracu ai? dacă nu îți pasă nu mai răspunde ca ma doare fix in cot si 3 metri mai jos de parerea ta de boschetar/a, eu nu am pus aceasta intrebare pentru a va vedea parerile jignitoare, ma asteptam ca pe TPU sa existe oameni cu bun simt, daca vrei sa pui o intrebare sa iti raspunda frumos, fara jigniri. Dar cu cine frate? cu niste nesimtiti ca voi? ( unii )

| CautNume a răspuns (pentru Stefanyax0):

Tu macar vezi cum ai formulat?! Ai cerut pareri. Unde si pe cine ti se pare tie ca am jignit? Tu esti in stare sa citesti?! Tu iti dai seama cat de penibil/a esti?

Răspuns utilizator avertizat
| DolceKiss a răspuns:

O cunosc pe Delia, are o personalitate foarte frumoasa.Este una dintre putinele vedete cu Conservator si mi se pare sincera sa fiu si,, la locul ei,,. Chiar o respect si o simpatizez.Jos palaria!

| KillingIsMyHobby a răspuns:

I-aș pune arsenium în mâncare!

| Stefanyax0 a răspuns (pentru KillingIsMyHobby):

Și eu ție rahat, de fapt deja mananciwinking laughing.