| ReusxD a întrebat:

Bună.

Ce părere aveŢi despre cînTăreaŢa Alexandra Stan si Inna.

Cel mai corect si raspuns frumos,
Are fundă.

Răspuns Câştigător
| KristalPop a răspuns:

Alexandra Stan a ajuns cunoscută datorită primului hit care a ajuns cunoscut şi pe plan internaţional. Al doilea hit a avut mai puţin succes, după care a cunoscut o pantă descrescătoare a cariei sale în muzică.

Inna este o cântăreaţă apreciată mai mult peste hotare. În mare parte datorită şi modului său de a comunica cu presa în general, neavând exagerat de fani mulţi în România. Nu-mi place vocea ei, nu este una tocmai strălucită, având un timbru vocal uneori mult prea înalt, dar datorită mixărilor din studiouri apare o voce mult mai plăcută. Din pricina asta face şi multe playback-uri.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt pur și simplu cântărețe de duzină!
Pa, pa.

| Polaris a răspuns:

Ce înseamnă "cel mai corect"? De unde știi tu ce răspuns corespunde superlativului relativ de superioritate al cuvântului "corect"?

| Wøodenpints a răspuns:

Două mimoze afoane care nu au treabă cu muzica.
Însă mizeria lor este apreciată de prostime.

| Kaℓi a răspuns (pentru Wøodenpints):

Mi-e si frica sa te-ntreb de Ouatu... laughing

| Wøodenpints a răspuns (pentru Kaℓi):

Te rog nu. M-am abținut din tot testosteronu; să fac glume pe seama lui. Bineînțeles că n-am reușit, și tot am scris prin alte părți despre cum mâțâie el o semi-operă fără OO.
Ce ironie. Îl cheamă Oatu dar cântă chestii fără ouă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambele canta groaznic.

| Pufiiiiiii a răspuns:

Inna este o fata proasta,fara pic de talent cu o voce oribila si cu piese de club,doar pentru bani.E prea pupata in... si i s-a urcat la cap,incat a devenit una dintre cele mai detestabile,,cantarete,,.
Alexandra Stan e doar o,, one-hit-wonder,, si nu are nimic special, vocea praf(dar mai buna ca a innei), si cam atat.