| Raven_6701 a întrebat:

Buna!
Clasa mea da o mica petrecere maine si m-au insarcinat pe mine cu muzica...Aici ar fi o problemuta... Lor le place numai muzica pop(gen Inna si chestii din astea[fara suparare, da' mie nu-mi plac])
Eu acum habar n-am ce muzica as putea aducelaughingAscult numai rock(nu-mi place pop-ul, btwhee heedeci...
Daca puteti, dragii mei, sa-mi spuneti si mie formatii/cantareti de genu' asta...big grin

Răspuns Câştigător
| sunset a răspuns:

Ar trebui sa faci un mix de melodii, preferate de fiecare.Asa e cel mai bine! Enjoy!

7 răspunsuri:
| αndï a răspuns:

Nu stiu imi e lene sa scriu toate melodiile :)) si btw inna nu e pop, e mainstream house
intra pe channelul meu de youtube : www.youtube.com/andymboss si dai pe favorite si cauta pe acolo ce iti place :D am o gramada

| Lucaci a răspuns:

Hannah Montana are cantece de genul asta

| Gicone a răspuns:

Pai este Dot Dot Cu*ve happy (nu este cuvant urat asa ii spune) si canta rock hard. daca nu adu si tu ceva care canta pop-rock: Voltaj, Rev Theory. Frumos ar fi daca ai aduce ce au spus colegii tai. Poate rezisti o ora sau doua cat dureaza petrecerea!

| Adyna_2786 a răspuns:

Pey deci poti sa pui un CD cu muzica care s aiba si pop dance sau nu stiu ce le place colegilor tai, insa sa pui si ceva rock[ce iti place tie]nu e mare chestie... poti sa pui inna, selena gomze, rihanna, black eye peace, michael jackson...etc si poti sa pui si rockhappy

| ThinkPinkBb a răspuns:

Miley Cirus(?), Rihanna, Girls Generation, Voltaj, HI-Q, Simplu, Bruno Mars, Shakira(Loca e cea mei tare) si multi altiiwinking

| Raven_6701 explică:

No, mersi dragii mei big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Girls Generation e super tare, Rihanna, Shakira, Voltaj(chiar daca e veche), Sean Paul, Miley Cirus(?), Justin Bieber si multi altiiwinking