| ReE a întrebat:

credeti ca pot sa ajung cantareata chiar daca nu fac liceul de muzica?

3 răspunsuri:
| Deedeek a răspuns:

Desigurhappy Trebuie doar sa crezi ca poti face astahappy Nici eu nu am urmat niciun fel de studii (oficiale) in muzica, si totusi...happy

| ionutzgeo a răspuns:

Normallllll daca ai voce si vrei sa faci asta normal ca vei reusii sa fii sigura de asta dar trebuie sa muncesti foarte foarte mult bafta multa

| sduk100 a răspuns:

Este bine sa faci macar scoala de arta, dar cu ajutor de la bunul DUMNEZEU si cu ambitie faci orice!