| AirănMeidăn a întrebat:

Eu cant dar nu stiu sa cant. Credeti ca o sa ajung vreodata cantareata faimoasa?

12 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Nu-i necesar sa canti. Daca vrei faima, spune ca ma cunosti pe mine. Poti sa si minti ca ai un fir de par de-al meu sau ceva de genul si devii instantaneu milionara.

| RAY a răspuns:

Daca ai sanii, fund bombat, fata asimetrica, deje esti star

| Doub a răspuns:

Daca $^@$#&#& canti ca el, ai sanse.

https://www.youtube.com/watch?v=5z8m1oZWOsU

| KillMePlease a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=JZpjc7UFqlE
priveste-l pe tipu' asta...ce zici? ai sau nu o sansa?

| PedoBarbie a răspuns:

Dacă ști să dai din fund, da.

| W3R4 a răspuns:

Normal! fiecare trebuie sa creada in ceva...eu cred ca mai beau o bere *gluma originala hăuhău*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar tu nu erai o trupă?
Acum vrei să fii act solo? Da' cin' te crezi tu, măi?
Vrei să-i lași șomeri pe restul din trupa ta? Nu crezi că ai și ei copii pe care să-i hrănească?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cântăreț se numește ăla care cântă nu ăla care știe să cânte. Ce, Britney Spears știe să cânte? Nu. Dar e o cântăreață faimoasă.

| Mirke a răspuns:

Pune un youto.be si vezi daca ajunge viral, vei fi deja faimoasa! Dar sa te pregatesti sufleteste pentru fanii tai de pe acum!

| Clujean25 a răspuns:

Poți să ajungi faimoasă, dar nu neapărat pentru muzică de calitate.
Și tipa asta e faimoasă: https://www.youtube.com/watch?v=CF2o5RDkq9A

| ExorcistulAK47 a răspuns:

Sunt multe voci proaste pe piață, ai o șansă.

| xBIXIx a răspuns:

"Eu cant dar nu stiu sa cant". Tu ce crezi, o sa ajungi faimoasa? Cred ca ti-ai dat singura raspunsul din prima propozitie.