| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Daca o sa am 17 ani, la beach please trebuie neaparat sa vina un parinte pana la Costinesti pentru a semna acel acord sau il face de acasa? Nu de alta dar sa faca taica miu atata drum doar pentru o semnatura si dupa sa plece e pierdere de bani si de timp

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Pentru cei cu Varsta cuprinsa intre 14 si 18 ani este necesară declarația de angajament completată de către părinte, tutore sau reprezentant legal, în original, pe care acestea trebuie sa le poarte asupra lor pe tot parcursul Festivalului si fără de care nu va fi permisă intrarea minorului în zona Festivalului, indiferent dacă are sau nu însoțitor.

O semnează și pleacă

| eanadandre a răspuns (pentru sierra1):

Pai semneaza si pleaca dar atata drum, doamne