| Oprea_Monica_Alexandra_1994 a întrebat:

Buna din nou, TPU! Azi am avut banchet si a fost super! Ei bine, am mancat pizza si tort, am baut cam 5 sticle de suc si am dansat. Partea rea este ca un baiat m-a invitat sa dansesz popular cu el si desigur ca am acceptat...dar problema e ca nu ma pricap la dansuri populare. Parca am fost o mamaie in fata lui si a celei mai bune dansatoare din clasa noastra.
Domna noastra a zis ca trebuie sa dansam si maine? Ce ma fac, daca vom dansa dansuri populae...bine, recunosc, nici la dansuri modenre nu ma pricep. Nu vreau sa ma invatati voi, dar dati-mi cel mai stralucit raspuns pentru ce sa fac ( sa invat de pe net? :-l )
FUNDA daca va pasa!

8 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nu mai dansastraight face

| svartirhimnar a răspuns:

Hăhăhă, ce frumos. asta este, nu toţi suntem buni la dans.

| inconscient a răspuns:

Roaga pe cineva apropiat sa te invete!

| IAmTheLegendary a răspuns:

Îmi pasă, dar de ce nu l-ai acceptat? Poate să nu te mai invite niciodată la dan.

| Oprea_Monica_Alexandra_1994 explică (pentru IAmTheLegendary):

In ce am scris eu sus, scrie ca l-am acceptat.

| IAmTheLegendary a răspuns:

Inseamna k s-o blochat pc si am citit altceva laughing