| Crystynyk1 a întrebat:

Am si eu o problema:deci.Ieri am fost la o zi onomastica am mancat:piept de pui cu varza si cartofi pai, tort, prajituri si am baut 2 sticle de suc...Tortul am gustat doar doua lingurite, pieptul de pui l am mankat tot, la fel si prajiturile.Am dansat foarte mult.Pe la 2 seara mi a venit rau :greturi(de 3 ori) si dureri de burta.Nu am pofta de mancare deloc. Ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| myhaaaaa a răspuns:

Probabil ai mancat prea multe. apoi dupa ce ai mancat daca ai inceput deja sa dansezi este clar! nu ai vreo problema sau asa ceva. maine nu vei mai avea nimic. e doar o chestiune de timp

5 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Ai facut o indigestie.Bea mult ceai amar si incearca sa mananci de regim.Sanatate!

| Zippy a răspuns:

Hmm.mi-ai facut foamelaughingProbabil ti-au picat greu la stomac.Ia ceva pentru digestie

| ganton a răspuns:

Mananca si tu o lamuitza poate iti trece greatahee hee.

| nesuferit a răspuns:

Fa-ti un suc de lamaie, o limonada. sau bea un ceai verde smug
Mult succes

| vlad1000 a răspuns:

Nu stiu