| Emma18P a întrebat:

Buna TPU! Aseara am avut o petrecere in care a fost invitat si prietenul meu de care sunt atrasa(doar atrasa)(sa ii zicem Gigel). Toata lumea a baut, altii mai putin, altii mai mult.Eu nu am baut mult dar indeajuns cat sa ma destainui cu dansul. Aproape toata noaptea am dansat cu un baiat iar la un moment dat am vazut ca Gigel se uita la mine iar in momentul in care il prindeam ca se uita la mine imediat schimba privirea,dar dupa iar se uita,si iar il prindeam si iar schimba privirea(asta cu privitul era in timp ce dansam cu tipul pe care nu il cunoasteam, ci doar am dansat cu el).
Acum intrebarea mea este, era putin gelos sau pur si simplu se uita.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu are de ce sa fie gelos, ca nu sunteti in relatie, se uita doar de curiozitate ce fel de fata/femeie esti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil ca "Gigel" sa fie atras de tine la randul lui dar nu vrea sa-ti arate asta, vrea sa dea de inteles ca nu il interesezi si de aceea se uita pe furis.

| Emma18P explică (pentru anonim_4396):

De ce vrea sa de a de inteles ca nu il intereseaza?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Emma18P):

Deoarece nu vrea sa-si dezvaluie sentimentele crezand ca poate tu nu il placi si va cadea in penibil daca iti arata direct, lasa de inteles ca te place.

| Emma18P explică (pentru anonim_4396):

Faza e ca el stie ca sunt atrasa de el

| Adrian5575 a răspuns:

Daca l-ai vazut de mai multe ori facand asta, nu doar o data, inseamna ca si el este atras de tine.

| Miaterioasa a răspuns:

Hey! Dacă te place probabil ca da era gelos