| levi_9805 a întrebat:

e chiar adevarat ceea ce se zvoneste despre justin bieber...ca are virsta de 51 de ani? Eu nu prea cred dar vreau si sfaturile vostre Va multumesc

Răspuns Câştigător
| NoMusicNoLife a răspuns:

Doamne da lumea asta chiar a inebunit de tot?

da e foarte posibil dealtfel thinking

in orice caz, nu trebuie sa crezi tot ce auzi... in general zvonurile astea sunt numai ca unii sa-si bata joc de cei mai creduli straight face deci sunt false.

si ca sa revenim la subiect, nu e adevarat, Justin Bieber are 16 ani si punct, ca doar n-o si imbatranit intr-o zi laughing

13 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Nu draga, nu e adevarat.

| MyWorld a răspuns:

1.asta: http://www.youtube.com/watch?v=86mH8r7VV9s este o minciuna mare cat casa! De fapt nici nu a fost facuta pentru ca cineva sa creda in ea...
2. Emisiunea asta (sau ce-o fi ea) http://www.youtube.com/watch?v=86mH8r7VV9s este un fel de cronica carcotasilor in varianta americana. Deci totul este fals;
3. Poza aia in care masca i sa dezlipit de fata este facuta in photoshop;
4. Mosu ala care cica canta face playback pentru ca : a)daca ai observat, atunci cand inregistrezi ceva se aude un zgomot de fundal, iar aici nu se aude nimic in afara de vocea lui justin, deci e clar ca a fost intrgistrata intr-un studio, loc unde bosorogul ala nu avea cum sa intre :D; b) ala sincronizat cu inregistrarea, si daca te uiti atent de mai multe ori poti observa asta
5. Arata acolo poza lui de absolvire din clasa a VIII-a cred si de atunci au trecut 2 ani, el s-a mai schimbat un pic la fata de atunci
6. I s-a schimbat vocea si s-a mai inaltat in parcursul acestui an in care a devenit cel mai popular copil din lume, dar probabil si cel mai urat;
P. S.:Ar trebui sa vezi filmuletul de pe YouTube de cateva ori inainte sa citesti toate astea:D

| xXBernaXx a răspuns:

Mu e adevarat.Mosul ala de 51 de ani este unimpostor care a ajuns la inchisoare pentru ca s-a dat drept Justin. Funda?

| Stephanie_2959 a răspuns:

U chiar crezi asta? inseamna ca esti batut in cap are 16 ani

| AdRyAnA3 a răspuns:

Nu este adevarat a fost o farsa.

Răspuns utilizator avertizat
| Yryna14 a răspuns:

NU e nimic adevarat! Cat despre poza aia cu masca...Niste photoshoperi prosti au modificat-o. Justin Bieber e real! Altfel, cum mama lui ar fi avut 34 de ani? Cum ar fi avut cosurile si gropitele alea dragute? Justin Bieber E REAL!winkingFunda?smug

| newperson4him a răspuns:

Nu prea credlaughing). Dar eu zic sa nu te procupi atat de asta.sunt lucruri mai faine de facutbig grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat

| ღΡøяŧόćαІάάάㄨρùғάяίήάღ a răspuns:

Pai.inainte eram disperata dupa jusitn.sji stiam zvonurile. dar nu prea mai imi place.decat muzicaa...si nu am auzit de acest zvon! am ramas uimita! dar sincera sa fiu. nu cred!

| madalina56 a răspuns:

Nu e adevaratlaughing...

| devilgirl a răspuns:

Heiiiii sunt roxi si cred ca in primul rand ar trebui sa crezi ceea ce crezi u si in al doilea rand nici eu nu prea cred aceasta chestie. sper sa iti fie de folos sfatul asta.in al 3-lea rand am sa iti atasez un filmulet de pe you tube si sa vezi acolo. poate atunci iti vei da seama ce se intampla. uite fisierul http://www.youtube.com/watch?v=0sJtA6GRCeA pa pa

| allinutzaa a răspuns:

Nu este adevarat ca are 51 de ani.Kestia aia ca e pedofil nu e adevarata, pentru ca era vorba despre o farsa la adresa lui justin la o emisiune.