| Antonik a întrebat:

Justin Bieber v-i se pare gay, asa cum se zvoneste?
Daca nu, ce va place la el?

Răspuns Câştigător
| xDreamGirlx a răspuns:

Mie nu mi-se pare gay pentru ca am citit un articol unde spunea ca el atunci cand este bolnav ii este de ajuns sa vada o femeie frumoasa si nu mai este bolnav. a mai avut relatii cu fete.deci nu este GAY... fundita

5 răspunsuri:
| mymy a răspuns:

Nu si nu imi place nimic la el e pra ingamfat

| Dorinel a răspuns:

@himprincess Daca a avut relatii cu fete asta nu inseamna ca nu poate fi gay!

Sincer sunt de acord cu mymy...prea ingamfat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai.deci numai prosti de aici! mai informeti'va si voi ca niste reviste.eu stiu totul despre justin si ii :Xmult de tot.NU E GAY. daca nu stiti nimic despre el atunci nu mai vb.SUS K JUSTIN:X:X:X:X:X:X:X:X:X:XX:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin e cel mai frumos, talentat sh dragut baiat. e ca un inger.cum puteti sa spuneti lucruri asa urate despre el.sa le mai si publicati.ganditi'va si voi daca era gay mai era asa faimos. el pana sa devina celebru cersa pe strazi ca sa o ajute pe maica'sa ca ramasase gravida ca el de la 18 ani.la duc capul si s-a apucat sa posteze pe youtube filmulete ca el cand canta. un maneger l-a descoperit si a vazut ca are talent asa ca la facut cantaret.acum e cel m-a iubit de adolescenti.stiu ff multe lucruri despre el dar mi'e cam lene sa le scriu ca nu ar mai ramane spatiu pentru altiilaughing. eu il iub f mult pe justin si visul meu e sa ajung actrita la hallywood si sa'l intalnesc, am foarte multa ambitie sh imi propun f multe pe viitor iar intr'o buna zi stiu ca visyl meu va deveni realitate.pana atunci va pup pe toti mai putin pe cei care nu tin ca justin.papa.sa mai scrieti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Love justin bieber.scris de andra.:X