| Biaa9 a întrebat:

sad eu si iubitul meu ( adica mai corect ar fi " fostul meu iubit ", tocmai ne-am despartit si, probabil ca orice fata, ascult muzica... melodii triste.
Eu am fost de vina ca ne-am despartit, eu am gresit... imi puteti da si mie melodii care sa mi se potriveasca?
( melodii de orice gen, la suparare nu mai conteaza ce fel de muzica este atata timp cat versurile sunt frumoase si mi se potrivesc sad )
Dau funda sad

Răspuns Câştigător
| eLleeenna a răspuns:

HIM- One last time,
Evanescence- My Immoral,
James Blunt- You're beautiful,
Nirvana- Heart shaped box,
Linkin Park- Numb,
Evanescence- Bring me to life,
Tokio Hotel- Don't Jump,
HIM- I love you,
Lana del Rey- Born to die,
Lana del Rey- Video Games.
Mai sunt si altele, dar numai pe astea mi le pot aminti acum.winking

1 răspuns:
| Alb3rt0 a răspuns:

Bulet-abravia (da mai mult e pentru el)