| feelalive a întrebat:

help putin, este o melodie destul de difuzata la radiouri, este mai noua, o canta o tipa, este o melodie lenta de dragoste, tipa nu prea este cunoscuta, imi place de mor melodia dar nu stiu cine o canta si nici numele piesei.va rog sugestii...

2 răspunsuri:
| Sorinella20 a răspuns:

Da-ne inca niste indicii: daca este in romana, scrie-ne ceva versuri...

| feelalive explică:

Este in engleza, este de dragoste si tot ce imi amintesc ca e o melodie pozitiva, ceva de genul ca ea il incurajeaza pe el...si in titlul melodiei se regaseste cuvantul heaven sau paradise...cand sunt in masina mereu o da la radio da nu ii zice niciodata numelesad