| Roxana20090 a întrebat:

Buna imi poate spune cineva cum ma pot lansa in muzica adica sa fiu cunoscuta?

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

Multi dintre artistii pe care ii vedem in televiziune, probabil ca nici nu merita de a fi acolo. Daca chiar crezi ca ai aceasta vocatie, iti poti face un canal youtube unde sa pui melodii cantate de tine, doar voce daca este posibil.Da linkul de la canalul tau la prietenii pe care-i ai in retelele sociale si roaga-i sa te ajute.Sa inteleg ca bani nu ai pentru a te lansa asa ca iti ramane sa ai norocul de a te vedea cineva.Ai putea de asemenea sa incerci sa faci probe pe la concursuri in televiziune.Succes!

4 răspunsuri:
| OmuFoarfeca a răspuns:

Prostitutie muzicala si esti in top (Y)

| Roxana20090 explică (pentru OmuFoarfeca):

Cum adica prostitutie muzicala? explica-mi ce e aia.

| OmuFoarfeca a răspuns (pentru Roxana20090):

Te descurci, te descurci

| Roxana20090 explică (pentru OmuFoarfeca):

Explica-mi?