| Alexandra_2209 a întrebat:

Ma numesc Alexandra si imi place foarte mult sa cant. Mi-as dori tare mult sa devin cunoscuta, si daca nu este posibil nu neaparat prin muzica. Eu am facut modeling si am avut o prezentare de moda, insa asta nu e pasiunea mea. Cum ma puteti ajuta sa ajung si eu cunoscuta( ca si cantareata daca e posibil). Daca cunoasteti pe cineva care pa poate ajuta va raman datoarekiss

Răspuns Câştigător
| diamantultau a răspuns:

Trimite-te pe YouTube in timp ce canti dar sa nu te inscrii in ngleza ca daca e in romana, nimeni nu te va lua in seama. Apropo, m-ai intrebat de prietenia ta, am acceptat! dar este al 2-lea cont si a trebuit sa-mi inventez un email, deci nu am email real ci inventat, si asta inseamna c nu iti pot trimite mesaje, doar tu poti!
eu iti raspund la mesaje prin raspunsurile intrebarilor tale!

4 răspunsuri:
| maddy0212 a răspuns:

Inscriete la Palatul copiilor. Cunosc cateva fete care au inceput acolo si acum si-au scos si CDuri.

| girllll a răspuns:

Si eu am aceleasi pasiuni, mai ales muzica. ia id-ul meu sa vb:X

| Anaisssss a răspuns:

Inregistreaza-te si publica inregistrarile pe youtubethinking sau mergi la canto

| Nadina_7471 a răspuns:

Incearca sa postezi pe youtube cintece pe care le cinti tu