| darinadarina02 a întrebat:

Ma voi duce la un concurs de talente, dar nu stiu ce sa cant. Ce imi recomandati?
P.S.: In romana

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| WholeWorld a răspuns:

LoL. Melodiile care vrei sa le canti trebuie sa ti se potriveasca cu timbrul tau vocal iar cel mai bine ar fi sa pui tu o lista cu melodii iar noi sa alegem cea mai buna melodie.

| IsabelaIssa a răspuns:

Cauta pe youtube, asculta cat mai multe melodii, si vezi care simti tu ca ti se potriveste. Poate ai si vreun cantaret preferat si asa iti va fi si mai usor. Bafta!