| Adryan2016 a întrebat:

am o intrebare :
Am voce stiu sa cant adica si stiu sa bat tarabana si la scoala am un concurs de talente ce sa fac din ele ca nu stiu?crying
Primul raspuns funda + vot

Răspuns Câştigător
| foxsilver a răspuns:

Poti interpreta o melodie care iti place foarte mult, si cred ca o idee buna ar fi, ca la un moment dat sa faci o pauza de voce, si un fragment doar sa bati tarabane, in felul asta vei putea sa demonstrezi si putina virtuozitate din pongasuri, sau ce alt instrument ai; dupa aceea poti relua melodia si cu voce.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Participa la Romanii au talent sezonul 4laughing

| AttilaDornIsPower a răspuns:

Si eu am la sch marti un concurs de talente. tu poti face ce stii mai bine. poti canta din acel instrument si cu vocea daca vrei. poti sa-ti faci si negativ si canti.

| FaraZahar18 a răspuns:

Apuca-te de karate