| pitykot a întrebat:

.Buna...Nu stiti cam cat tine bateria la telefonul lg kp 500 cookie fara sa ascult muzica.si cat timp tine daca ascult muzica? cate zile? dati multe detalii despre baterie si telefon

5 răspunsuri:
| judgement a răspuns:

Www.forum.softpedia.com -> terminale mobile -> Lg -> modelul tau, acolo baietii au testat in realitate telefonul, si nu fac texte de reclama la adresa lui (cum gasesti pe toate siteurile de telefoane), acolo au facut tot ce se poate :) ascultat muzica, lasat liber, vorbit... tot ce te intereseaza.

| DanSor a răspuns:

Http://www.telportal.ro/telefon-LG_KP500%20Cookie.htm
Acumulator:
Tipul acumulatorului : Acumulator standard, Li-Ion 900 mAh
In asteptare : pana la 350 h
Convorbire : pana la 3 h 30 min
O zi buna :)

| Oxandero a răspuns:

Hallo!
Telefonul mentionat are o greutate de 89 de grame, touchscreen de 256 milioane culori, are sensor pentru autorotatie si recunoaste si scrisul de mana. Are card slot, memoria interna fiind de 48 MB si poate fi extinsa pana la 16 GB cu card de memorie micro SD. Punctele slabe: nu are wireless si nici macar 3G. Camera foto este de 3. 15 MP. Bateria tine 350 de ore in stand by si 3ore si jumatate daca se vorbeste.
Cheers!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3 zile

| Elena Gheoghe a răspuns:

Buna, cam 3-4 zile!