| Cookieh a întrebat:

Are cineva LG Cookie? Cat tine bateria, de obicei? Dar daca ascult muzica, de exemplu, o ora, se descarca repede? Ce inconveniente mai are? Si cam cat costa o carcasa noua?

Răspuns Câştigător
| ioana_6047 a răspuns:

Eu am...bateria ma tine 1 zi... o carcasa noua 1 mil originala.Incoveniente dupa un timp daca ai ghinion ca si mine o sa ti se stinga singur.Ai grija cu touch screen-ul.bafta

1 răspuns:
| just4you a răspuns:

Si eu am LG KP501 cookie ma tine bateria cam 2 zile daca ascult muzica 1 ora daca nu vreo cateva zile bune, in rest nu am nicio problema