| MadaZuza a întrebat:

Am un telefon LG cookie si bateria nu ma tine mai mult de 3 zile. Voi patiti la fel?

12 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Da şi eu paţesc la felhappy

| Tudyss a răspuns:

Am avut si eu cookie si nu tine mai multbig grin dupa ce il folosesti cam 1 an o sa mearga doar 2 zilebig grin

| robertyno97 a răspuns:

Da

| betsy a răspuns:

Da, al meu se descarca chiar mai repede pentru ca are destul de multe aplicatii instalate.winking

| Denisa85 a răspuns:

Ai formatat bateria inainte?

| SellyDemmzy a răspuns:

Daca nu umbru non stop pe el, da!
Dar daca umblu mult in cateva ore se duce

| IceCream11 a răspuns:

Este vorba despre vechimea telefonului.Bateria telefonului este mai veche decat ai crede.Eu,in locul tau, as merge la Orange sa intreb despre ce e vorba.Crede-ma,se pricep!
Spar ca te-am ajutat, o zi buna!happy

| MadaZuza explică (pentru IceCream11):

Pai telefonul nu il am de la Orange...

| IceCream11 a răspuns (pentru MadaZuza):

Nici eu nu il am pe al meu de acolo si totusi, acolo m-am dus si a mers. happy

| MadaZuza explică (pentru IceCream11):

Da dar totusi telefonul meu nu e vechi... simai cunosc doi oaneri carora li se intampla la fel... la acelasi tel big grin Am acest telefon de un an si putin

| IceCream11 a răspuns (pentru MadaZuza):

Hmmmmm,cred ca este vorba despre cat de mult l-ai folosit pana acum.Fiecare telefon cedeaza la un moment dat.winking

| balanmadalina a răspuns:

Nu am LG cookie dar pe mine ma tine doar o zi telefonul si am mai avut cateva si ma tineau maxim 2-3 zile.Depinde si cat de mult il folosesti.