| Alexya_5478 a întrebat:

Buna sunt alexya si am 16 ani...ma bucur sa va cunosc si dac este o problema eu va pot ajuta si va pot da sfaturi.Deci am o intrebare pentru voi vreau sa devin cantareata. fac cantoo de la varsta de 6 ani si am intrerupt legatura cu doamna profesoara de canto pentru ca a plecat si acum nu stiu unde sa ma duc. dar dac aveti ideei vreau sa imi spuneti sau dac cunoasteti voi pe cineva care ma poate ajuta sa devin vedeta...adica kantareata.Multumesc ca m-ati scultat si astept raspunsurile voastre ceawww ca pup:)

1 răspuns:
| gilbert_8348 a răspuns:

Ce imi pasa mie de tine ca esti cantareata si te dai vedeta pe net