| Alina_3759 a întrebat:

Vreau sa devin cantareata! Ce as putea sa fac sa devin vedeta?

Răspuns Câştigător
| MaraSM a răspuns:

Daca ai voce frumoasa mai intai du-te la canto, apoi incerca-ti norocul la cateva emisiuni de televiziune(acum daca te baga profesorul-profa de canto), inregistreaza un CD sau inregistreaza-te cand canti cu tot cu fata ta si pune-le pe youtube(ca Justin si poate ai noroc) sau poti la scoala sa te bagi in coru scolii daca aveti sau incearca sa te faci auzita in pauze de profi mai importanti cand canti, iar daca nu esti la scoala mereg prima varianta. Sper ca te-am ajutat si eu vroiam sa fac asta dar nu am voce prea melodica asa ca incerca-ti norocu ca daca incerci la canto nu pierzi nk.

2 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Pentru inceput du-te la canto si de acolo daca ai succes poti merge mai departe de ce nu poate scoti un cd cu muzica baftahappy

| A12NDRA a răspuns:

Pai ai putea incepe cu niste lectii de canto, nu ar strica.