| Lazar_Sabin_1998 a întrebat:

Acum ceva timp m-am hotărât sa învăț sa cant la chitara. Îmi poate recomanda și mie o chitara pentru începători?

1 răspuns:
| FoundYouLover a răspuns:

Am auzit ca ar fi buna pentru incepatori hero guitar. Dar doar din auzite iti spun, pentru ca eu nu stiu sa cant la chitara, prin urmare nu sunt vreo experta. Uite aici link-ul si un fragment din ce promite descrierea ei :
https://altex.ro/guitar-hero-live-bundle-joc-chitara-ps4
GH LIVE - TU ESTI vedeta ROCK

Guitar Hero, acest fenomen al culturii pop, care a adus cu sine un nou mod de a interactiona cu muzica, revine cu noul Guitar Hero Live, cu inovatii uimitoare ce va vor readuce in minte visul de a deveni star rock.

Realizat de FreeStyleGames, studioul care a creat DJ Hero si DJ Hero 2, Guitar Hero Live prezinta doua moduri de joc, inclusiv un mod first person, in care veti urca pe scena si veti deveni vedeta spectacolului. Un mare pas inainte in ceea ce priveste totala imersiune in rolul din joc si detaliile extreme de realiste, Guitar Hero Live reprezinta o experienta live, care aduce cu sine intregul carusel emotional pe care artistii il traiesc atunci cand sunt pe scena, un joc in care jucatorii canta intr-o trupa adevarata, in fata unui public adevarat, care reactioneaza in timp real la prestatia buna sau proasta a vedetelor.