| JustForMe a întrebat:

Hei...Cine imi poate da si mie vreo idee de cantece pentru incepatori la chitara? kissAm inceput lectiile cu o luna in urma si as vrea sa invat sa cant ceva.Multumesc.Funda kiss :-)

Răspuns Câştigător
| Blagandrey a răspuns:

Salut! http://www.youtube.com/watch?v=faaHWOZxRMU de la acest domn poti invata or ce melodie sunt frumoase toate si sunt pentru incepatori sau poti incerca http://tabulaturi.ro/. Spor la zdranganit.

8 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Daca vrei sa inveti ceva la chitara, lasa-te de lectii...

| JustForMe explică (pentru Thunderstruck):

Auzi eu voiam o parere serioasa despre asa ceva, nu raspunsurile tale prostesti, ok?;-) no talking

| Thunderstruck a răspuns (pentru JustForMe):

Uita-te la raspunsurile mele despre chitara, sunt destule prin raspunsurile mele, si zi-mi daca ma pricep sau nu.

| JustForMe explică (pentru Thunderstruck):

Eh ma rog... :-

| JustForMe explică:

Blagandrey iti multumesc, cred ca mi-ai fost de ajutor.Multumesc kiss laughing

| Blagandrey a răspuns (pentru JustForMe):

Nici o problema ma bucur ca am putut ajuta.

| Kosmy55 a răspuns:

Sall eu am inceput cu vai saracul pui de cuc bafta!