| Mirrre a întrebat:

Buna TPU...Am auzit ieri o piesa noua de la Pitbull si nu stiu cum se numeste..si cred ca mai canta cu cineva acea piesa.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Sarah15is a răspuns:

Arianna feat pitbull sexy people sau pitbull feat christina aguilera feel this moment.

| Mirrre explică (pentru Sarah15is):

Nu e nici una..canta Pitbull cu inca un barbat..si cred ca era o piesa latino..si repeta refrenul de mai multe ori.

| Mirrre explică (pentru Sarah15is):

Http://www.youtube.com/watch?v=AXZ1WmCZtf0 asta e piesa..am gasit-o:)..iti dau funda oricum :*

| Sarah15is a răspuns (pentru Mirrre):

Multumesc! Acum cautam melodiile lui pitbull si voiam sa iti mai trimit sugestii.Multumesc.

4 răspunsuri:
| Sarah15is a răspuns:

Pitbull ft marc rain over me?