| Bazileu a întrebat:

am nevoie de ajutor.Fac parte din organizatorii unui bal pentru niste copii de clasa a5-a si am nevoie de o melodie reprezentativa pentru Germania care va fi pusa la intrarea reprezentantului acelei tari la bal.Trebuie sa fie scurta, sau sa fie un pasaj din ea.Va rog, nu veniti cu imnul Germaniei naziste sau cantece naziste, multumesc!

4 răspunsuri:
| simonna2010 a răspuns:

Cum se numeste scoala la care inveti?

| simonna2010 a răspuns (pentru simonna2010):

Pentru ca si la scoala mea, la balul boboceilor e ceva cu mai multe tari...deci?

| Bazileu explică (pentru simonna2010):

CND, Deva

| simonna2010 a răspuns (pentru Bazileu):

Si eu invat la CND Deva.Ba chiar am si cantat la bal happy