| cebotari a întrebat:

Va place de justin biber? eu una il urasc de nu mai pot.

9 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

Nu, nu-mi place. Mă enervează. Mă rog, am alte treburi mai bune de făcut, nu stau toată ziua să îl bârfesc şi să mă gândesc la cât de mult îl urăsc.

| MrAngelus a răspuns:

Da, inseamna ca esti frustrata rau.

| cebotari explică (pentru MrAngelus):

Dar tu daca il iubesti inseamna ca esti un copil de 8-9

| MarianWLF a răspuns:

Prima oara cand aud o fata ca nu-i place Justinlaughing
Interesant atunci bravo tie si eu il ursclaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu îmi place Bibăr.
Mai pune totuşi câteva întrebări despre asta, ca să ştie tot site-ul cât de mult îl urăşti.

| Indestructible a răspuns:

Bravo tie.
Si nu, nu-mi place Justin Bieber.

| 2NE1cl a răspuns:

E un idiot! Il urasc

| AndreeaSakura a răspuns:

Eu n-am nimic cu el.
Nu-l urasc, nu-l iubesc.
Dar te inteleg numai pentru ca asa mi se intampla mie cu Selena Gomez.Nu o urasc.Dar pur si simplu nu o suport.Asta nu e de ieri, de azi.De cand au inceput Magicienii pe Disney,ma enerva, si tineam intotdeauna cu fratele ei din serial, Justin.
Dar incerc sa raman calma si sa ma departez cat mai mult de ea.
Oricum, faima ei sau a lui Justin Bieber nu va dura mult, dupa parerea mea(mai ales a ei).E doar o moda.Ganditi-va la Hannah Montana.Acum parca nici n-ar exista.

| SilentNoteA a răspuns:

Mie mi-e indiferent...Nu il urasc, dar ma dezgusta fanele lui fara minte.
Pun pariu ca in zece ani cand o sa ii creasca barba pe fata lui de fund de bebelus o sa uite toate de el.