| utilizatoareanonima a întrebat:

Am si eu o intrebare mai ciudata. De ce toti (aproape toti) il urasc pe Justin Biber?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pentru ca o duce bine in viata, e bogat si fug fetele dupa el

| sublime89 a răspuns:

Pentru ca e prost de da in gropi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că se comportă urât cu lumea, e ciudat, ia droguri, are melodii penibile, se face de râs constant şi totuşi face o grămadă de bani.

| Lαrisα a răspuns:

Eu nu il urasc. puppy dog eyes

| CosminC86 a răspuns:

Asta e una dintre enigmele secolului XXI.

| ThatsTheSpirit a răspuns:

Pentru felul în care se comportă, bănuiesc. Din câte am auzit, are obiceiul prost de a se urca beat la volan, vorbeşte doar aiureli, urinează prin locuri publice, îşi scuipă fanii, şi multe alte chestii de genul. Nu îi iau în niciun caz apărarea, din potrivă, mi se pare că are un comportament jalnic şi ar trebui s-o lase mai moale puţin cu apucăturile de babuin dacă mai vrea să aibă admiratori în continuare, dar nu cred că a-l jigni în toate felurile posibile şi imposibile ajută la ceva. Cei care trăiesc doar din a-l înjura pe Bieber nu fac nimic altceva decât să dovedească că sunt nişte oameni de 3 la leu şi nu sunt cu nimic mai presus decât el.

| trandafirrosu24 a răspuns:

Pentru ca e hot, mincinos, etc.