| Andreea20000 a întrebat:

Am o problema, nu este una foarte grava, dar ma deranjeaza.Deci,eu fac parte din corul scolii si de cand ma aflu in cor mi-am dat seama ca am voce, am inceput sa cant acasa melodiile mele preferate, cand aud o melodie la radio incep sa o cant iar parintii mei ma aud si imi spun sa nu mai urlu, dar eu cant deoarece imi place, si am voce, dar ei nu vor sa inteleaga ca mie imi place, ei nu isi dau seama ca eu am voce si nu ma sprijina in privinta cu acest lucrusad. Ce sa fac, cum as putea sa le arat tuturor pasiune mea? Niste pareri, va rog!

1 răspuns:
| giirkssss a răspuns:

Poti participa la un concurs ceva tu singura fara grupul(corul) tau din scoala si poate iei un premiu cevawinking