| Lilly_Ellutza_1995 a întrebat:

La univesitatea UNATC pot intra si copii care sunt pe profil tehnologic care nu au fost la licee artistice? imi place sa cant ( am voce am fost si in corul scolii in generala), sa desenez si sa dansez dar sunt cam timida.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poţi să te înscrii la ce facultate doreşti!
NU contează ce liceu/profil/specializare ai absolvit happy

Toate cele bune.

| Lilly_Ellutza_1995 explică (pentru bursuc001):

Multumesc mult am intrebat cativa profesori dar nu mi-au dat raspunsuri clare, cred ca li se parea stupid sa intru la o facultate de muzica sau de desen happy

| bursuc001 a răspuns (pentru Lilly_Ellutza_1995):

Cu plăcere happy

Nu are de ce să fie o chestie "stupidă" : fiecare trebuie să-şi aleagă ceea ce-i PLACE să facă în viaţă şi asta include ( în special ) facultatea deoarece, pe baza ei îţi clădeşti viitorulwinking
Mult succes!

O zi frumoasă.