| WinterSoldier a întrebat:

Am si eu o intrebare.Ce parere aveti despre trupa Lordi? Eu am ascultat cateva melodii de-ale lor si erau ok.Merita ascultat?

5 răspunsuri:
| king4aday a răspuns:

Nordicii au in general trupe bune. Eu inca n-am dat de o formatie slaba din Scandinavia. Imi plac cateva piese de la ei, desi mastile lor ma amuza. laughing

| TheLordofSalem a răspuns:

Sunt o trupa destul de buna. Din cate stiu au castigat si eurovisionul in 2005, cu piesa Hard Rock Hallelujah. Eu zic ca merita sa ii asculti.

Răspuns utilizator avertizat
| TempleOfTheDog a răspuns:

Sunt ok...au melodii bune. Merita sa ii asculti!

| AlexandraPupiciiDulci a răspuns:

Buna..Eu am ascultat si cunosc trupa. Oarecum eu zic sa le asculti daca iti plac si te simti bine cand le asculti ascultale cu placerea inimiilove struck