| cosmin986522 a întrebat:

Mi-am instalat youtube download free studio ultima versiune pe w7 si nu imi merge sa descarc... imi da eroare? Cine ma ajuta?

4 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Daca ai mozilla, unelte\suplimente\scrii in bara de cautare downloadhelper\adauga la firefox\instaleaza...deasupra fiecarui videoclip, film apare un icon animat, clic pe el si descarci

| eXtreme21 a răspuns:

Salut!
Eu m-am gandit la 2 variate, care ar putea fi cauzele erorii.In primul rand dezinstaleaza programul, apoi muta kitul de instalare al programului pe desktop si instaleaza-l din nou si a doua varianta, schimba folderul in care au loc descarcarile, de preferinta pune-l pe desktop si sub o alta denumire, in afara de titlul prestabilit de program. Daca tot nu functioneaza foloseste o alta versiune pentru youtube downloader. Bafta!
Sper ca am putut sa te ajut.

| seby1818 a răspuns:

Pai ai cont pe youtube ca trebuie sa ai cont pe youtube

| Grozav_Ioana_1988 a răspuns:

Am incercat si eu destule. si sa ii dau unistall, apoi sa-l instale, sa-i modific denumirea folderului unde se salveaza video, dar degeaba! Nu stiu daca ai reusit Ionut9994. problema asta o are mai multa lume cu youtube download! esti la modul in care dai Lipire URL in program si Descarcare... si apare o "eroare 6" sau "eroare 9". Oricum iti spun eu o solutiehee hee. incearca sa dai de mai multe ori pe butonul acela de play sa-si reia descarcarea. numai asa merge! happy