| KHABUL a întrebat:

astazi am incarcat pe youtube un videoclip, pe care am luat copyright, dar de ala nasol, pentru ca mi-au cerut sa sterg videoclipul, Ok l-am sters dar acum nu mai pot urca video mai lungi de 15 minute, desi am activata optiunea, iar acolo la Notoficari Prinvind Drepturi De Autor - Nu este in stare buna. Cum pot rezolva? Funda big grin

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Pai mergi acolo unde iti spune ca Contul tau nu este in stare buna si vei gasi raspunsul si de ce! Sau verifica toate video-urile postate si care incalca drepturile de autor sterge-le pe toate si contul va revenii la normal! Bafta!