| camon12 a întrebat:

Deci Vreau si eu un pachet cu muzica de petrecere sa nu intelegi muzica house club sau populara sau lautareasca vreau melodii care fac atmosfera cum ar fi meniaito sau altele adica acelea pe care doresti mult sa le asculti cele care se aud frumos in boxe care te face sa te misti sa dansezi sa te distrezi.Multumesc frumos imi trebuie si mie ca merg la ziua unui baiat si mi-a zis sa-i fac rost de muzica buna.Multumesc frumos! Ma puteti ajuta cine da cea mai multa muzica primeste funda! Va rog sa ma ajutati.

1 răspuns:
| 1dintrevoi a răspuns:

Daca stiti si coregrafiile, recomand:

Las Ketchup- Asereje
Kaoma - Lambada
Karapicho - Tic tac toe
Los del RIo - Macarena
The Village People - YMCA

Pentru incalzire si zbantuiala:

Voltaj - Hai sus
Voltaj - Da vina pe
Hi-q - Asa-s prietenii
Hi-q - Gasca mea
Chubby Checker - Twist again
Danzel - Pump it up
The Black Eyed Peas - I gotta Feeling
Fizz - Am nevoie (numai daca sunteti majori si ati luat deja ceva pahare la bord) happy