| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre albumul nou Michael?(Michael Jackson)

Răspuns Câştigător
| MichaelJosephJackson a răspuns:

Melodiile au un mesaj puternic. daca le asculti cu atentie! mare pacat ca toti spun ca pe acest album canta de fapt Jason Malachi. Dar parerea ta care este? Peace & Love!

3 răspunsuri:
| Moonster a răspuns:

Nu stiu ce sa zic saracul de el, eu cred ca nu se odihneste in pace nici acum, astia nu stiu cum sa mai profite si sa mai castige bani de pe urma lui, ori cum sunt frumoase melodiile. Si in inimile tuturor oamenilor v-a ramane un REGE

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt divine...dar nu sunt sigură că toate sunt cântate de MJ...sadnu ştiu cum să mai profite de pe urmele uni Înger,unei legendesadofff sadscot melodii după melodii,cărţi, toţi sunt îi sunt prieteni acum! Când erau procesele unul nu era lângă el să îi aline durerea(prea puţini, îi poţi număra pe degete)Mi-e scârbă de ei! Justice for MJ!

| anca_3641 a răspuns:

Sunt foarte bune dar nu sunt ca si acelea pe care le canta Mj cu adevarat cu glasul lui dulce si umitor.:X:*