| ineigvfyusavfdyuoa a întrebat:

cum imi pun melodii pe telefon dupa laptop ( laptopul are windows 7 ) iar telefon nokia! please help me! funda!

2 răspunsuri:
| S1mplu a răspuns:

Simplu,daca ai card la telefon, ia un cititor de card de la cineva si il bagi in unitate la intrarea usb si gata, iei de pe net melodii si bagi pe el, s'au cumperi cablu de date pentru telefonul tau si iei de pe net Nokia pc suite si incepi sa bagi melodii pe telefon si ce mai vrei tu.

| ineigvfyusavfdyuoa explică (pentru S1mplu):

Poi la mine cardul de memorie se baga intr-o chestie si aia in laptop! Si dupa aia eu downladam melodiile si nu merge sa le pun! imi trebuie neaparat camblu de date? si ce site cu muzica stii pentru. a lua cat mai multe melodii gratis?!